Установка CMS Joomla

Шановні Пані та Панове !!!

 

Наш салон краси у Луцьку надає послуги високого рівня, поєднуючи у своїй діяльності такі напрямки:  естетична косметологія та іміджеві послуги перукарського залу, манікюру і педикюру, декоративного макіяжу та художнього татуювання,спа-процедур та солярію і т.п .  У роботі для нас вкрай важливо:

Ваша Безпека - вся косметологічна, парфумерна та побутова продукція, яка використовується в процесі надання послуг, має Державні сертифікати відповідності. Процедури і послуги здійснюються тільки з використанням одноразових матеріалів та виробів медичного призначення.

Якість - зведена в культ, тільки вона може перевершити Ваші очікування і дозволити нам розвиватися і гарантувати високий результат.

Ваша довіра - для того, щоб заслужити довіру, ми проходимо весь шлях разом з Вами, а щоб зберегти її - невпинно йдемо назустріч. Ми послідовні у своїх прагненнях, підтверджуємо слова справою і прагнемо перевершити Ваші очікування. Зручність для Вас - сталість і надійність - це перша заявка на повагу, плата за вхід у Ваші серця.

Відкритість - Ви поважаєте нас, коли знаєте, хто ми є насправді. Ми пишаємося своєю репутацією,  і визнаємо свої помилки, над якими працюємо без зволікання.

Лідерство - нам буває самотньо і важко, але бачимо ми більше, ніж ті, хто йде за нами. Ми ніколи не здаємо свої позиції і віримо в себе.

Новаторство - постійне вдосконалення якості послуг на Ваше благо і створення справді цінного продукту.

Чесність - чесність на рівні співробітників, продукції і послуг, фінансової звітності і, найголовніше, гарантії на рівні керівництва. Сервіс - ідеальний, винятковий сервіс перетворює послугу в довготривалі відносини з Вами, заснованими на емоційних зв;язках.

            Дизайн - ми думаємо про естетику та функціональну ефективність послуг , ми не намагаємося виділитися на тлі інших, ми дійсно інші.